$600,000
- Land
- 1.94 Acres
- $309,278 per Acre
00 N Modelwood Dr, Beverly Hills, FL 34465
00 N Modelwood Dr, Beverly Hills, FL 34465$600,000
00 N Modelwood Dr, Beverly Hills, FL 34465
00 N Modelwood Dr, Beverly Hills, FL 34465$441,500
4918 W Alamo Dr, Beverly Hills, FL 34465
Karen Hudson Adams Homes Inc.
$460,000
4474 W Horseshoe Dr, Beverly Hills, FL 34465
Suzanne Smith Trotter Realty
$1,365,000
4115 N Bartley Terrace, Beverly Hills, FL 34465
4115 N Bartley Terrace, Beverly Hills, FL 34465$75,000
3505 N Woodgate Dr, Beverly Hills, FL 34465
3505 N Woodgate Dr, Beverly Hills, FL 34465$679,000
5924 N Rosebark Way, Beverly Hills, FL 34465
Stephanie Price Waybright Real Estate, Inc.
$479,000
5435 N Bronco Terrace, Beverly Hills, FL 34465
Melanie Bartley Top Performance Real Est. Cons
$165,000
4839 W Mustang Blvd, Beverly Hills, FL 34465
4839 W Mustang Blvd, Beverly Hills, FL 34465$724,900
5070 W Wichita Dr, Beverly Hills, FL 34465
Kirk Johnson Citrus Ridge Realty
$117,499
2102 N Trample Terrace, Beverly Hills, FL 34465
2102 N Trample Terrace, Beverly Hills, FL 34465$1,000,000
4038 N Modelwood Dr, Beverly Hills, FL 34465
4038 N Modelwood Dr, Beverly Hills, FL 34465$649,900
5548 N Sierra Terrace, Beverly Hills, FL 34465
Brad Abbey Bearing Point Real Est Group
$470,000
2298 W Pine Ridge Blvd, Beverly Hills, FL 34465
Ann-Marie Bortz THE KEYES COMPANY
$157,000
2566 N Sheriff Dr, Beverly Hills, FL 34465
2566 N Sheriff Dr, Beverly Hills, FL 34465$299,000
4976 W Yearling Dr, Beverly Hills, FL 34465
4976 W Yearling Dr, Beverly Hills, FL 34465$1,400,000