$990,000
- Land
- 4.97 Acres
- $199,235 per Acre
6197 Pfeil Rd, Schertz, TX 78154
6197 Pfeil Rd, Schertz, TX 78154$990,000
6197 Pfeil Rd, Schertz, TX 78154
6197 Pfeil Rd, Schertz, TX 78154$5,500,000
1283 S Loop 1604 W, San Antonio, TX 78264
1283 S Loop 1604 W, San Antonio, TX 78264$1,900,000
17032 Scenic Loop Rd, Helotes, TX 78023
17032 Scenic Loop Rd, Helotes, TX 78023$477,000
0000 Weimer Way, San Antonio, TX 78233
0000 Weimer Way, San Antonio, TX 78233$875,000
19940 Scenic Loop Rd, Helotes, TX 78023
Dana Phillips Phillips & Associates Realty
$2,000,000
13633 US Highway 87 S, Adkins, TX 78101
13633 US Highway 87 S, Adkins, TX 78101$154,900
13245 Laguna Rd, San Antonio, TX 78223
13245 Laguna Rd, San Antonio, TX 78223$298,000
LOTS 1- 22 Cresthill Rd, San Antonio, TX 78220
LOTS 1- 22 Cresthill Rd, San Antonio, TX 78220$350,000
22734 Petwood Dr, San Antonio, TX 78264
22734 Petwood Dr, San Antonio, TX 78264$435,000
20922 Kinney Rd, Somerset, TX 78069
Brittney Dominguez Levi Rodgers Real Estate Group
$400,000
226 Beethoven St, San Antonio, TX 78210
226 Beethoven St, San Antonio, TX 78210$250,000
0 Pittman Rd Unit 1924605, Saint Hedwi1, TX 78152
0 Pittman Rd Unit 1924605, Saint Hedwi1, TX 78152$998,000
14460 Santa Loma, Helotes, TX 78023
Ryan Smith Levi Rodgers Real Estate Group
$640,000
3731 Flyn Y Dr, San Antonio, TX 78253
Raul Vergara Premier Realty Group Platinum
$589,000
10565 Briggs Rd, Atascosa, TX 78002
Janice Flowers JB Goodwin, REALTORS
$194,000
27072 Okent Dr, San Antonio, TX 78260
27072 Okent Dr, San Antonio, TX 78260$715,000