$235,000
- Land
- 47 Acres
- $5,000 per Acre
0000 W County Rd 10, Big Spring, TX 79720
0000 W County Rd 10, Big Spring, TX 79720$235,000
0000 W County Rd 10, Big Spring, TX 79720
0000 W County Rd 10, Big Spring, TX 79720$65,065
Lot 25 Miami Cove, Midland, TX 79705
Lot 25 Miami Cove, Midland, TX 79705$866,500
0000 W County Rd 10, Big Spring, TX 79720
0000 W County Rd 10, Big Spring, TX 79720$699,000
0 Wasson Rd, Big Spring, TX 79720
0 Wasson Rd, Big Spring, TX 79720$250,000
0000 W County Rd 10, Big Spring, TX 79720
0000 W County Rd 10, Big Spring, TX 79720$699,000
TBD N Wasson Rd, Big Spring, TX 79720
TBD N Wasson Rd, Big Spring, TX 79720$94,000
5100 S Service Rd, Big Spring, TX 79720
5100 S Service Rd, Big Spring, TX 79720$1,434,000
0000 Other, Big Spring, TX 79720
0000 Other, Big Spring, TX 79720$120,000
000 Holland Grace, Big Spring, TX 79720
000 Holland Grace, Big Spring, TX 79720$30,000
2300 W 3rd St, Big Spring, TX 79720
2300 W 3rd St, Big Spring, TX 79720$369,000
000 87 Loop, Big Spring, TX 79720
000 87 Loop, Big Spring, TX 79720$549,000
0 Interstate 20, Big Spring, TX 79720
0 Interstate 20, Big Spring, TX 79720$450,000
2726 Shirley Dr, Big Spring, TX 79720
Rebecca Valbuena Atkins Realty
$377,000
1 Kiowa Cir, Big Spring, TX 79720
Kassie Abrego Legacy Real Estate
$240,000
2606 Carol Dr, Big Spring, TX 79720
Emmeline Beltran Home Realtors
$199,000
110 Colorado Rd, Big Spring, TX 79720
Myrna Cruz Zurc Properties
$195,000
421 Dallas St, Big Spring, TX 79720
Denise Park All City Real Estate Ltd. Co.
$185,000
3705 La Junta Dr, Big Spring, TX 79720