$129,900
- Land
- 1.08 Acres
- $120,278 per Acre
17009 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503
17009 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503$129,900
17009 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503
17009 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503$92,500
8457 Tophill Dr, Bismarck, ND 58503
8457 Tophill Dr, Bismarck, ND 58503$97,500
8504 Harvest Hills Dr, Bismarck, ND 58503
8504 Harvest Hills Dr, Bismarck, ND 58503$87,500
7945 Country Hills Dr, Bismarck, ND 58503
7945 Country Hills Dr, Bismarck, ND 58503$189,900
11007 Acadia Cir, Bismarck, ND 58503
11007 Acadia Cir, Bismarck, ND 58503$650,000
5722 Davies Dr, Bismarck, ND 58503
Jenessa Wright Realty One Group - Encore
$600,000
Tbd 52nd St NE, Bismarck, ND 58503
Tbd 52nd St NE, Bismarck, ND 58503$299,999
2027 Koch Dr, Bismarck, ND 58503
Melissa Mutschler CENTURY 21 Morrison Realty
$144,900
19004 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503
19004 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503$92,500
7940 Country Hills Dr, Bismarck, ND 58503
7940 Country Hills Dr, Bismarck, ND 58503$146,000
8734 Range Place, Apple Creek Township, ND 58501
8734 Range Place, Apple Creek Township, ND 58501$92,500
7961 Scenic Hills Rd, Bismarck, ND 58503
7961 Scenic Hills Rd, Bismarck, ND 58503$150,000
8807 Range Place, Apple Creek Township, ND 58501
8807 Range Place, Apple Creek Township, ND 58501$92,500
7964 Scenic Hills Rd, Bismarck, ND 58503
7964 Scenic Hills Rd, Bismarck, ND 58503$336,270
1019 Bremner Ave, Bismarck, ND 58503
1019 Bremner Ave, Bismarck, ND 58503$129,900
16009 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503
16009 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503$544,900
5024 Driftwood Ln, Bismarck, ND 58503