$325,000
- Land
- 5.54 Acres
- $58,664 per Acre
TBD L14 1300 W, Blackfoot, ID 83221
TBD L14 1300 W, Blackfoot, ID 83221$325,000
TBD L14 1300 W, Blackfoot, ID 83221
TBD L14 1300 W, Blackfoot, ID 83221$1,390,000
144 E 400 N, Blackfoot, ID 83221
Joseph James
Silvercreek Realty Group
(208) 298-5492
$1,492,000
165 N 900 W, Blackfoot, ID 83221
Chris Schmalz
Keller Williams Realty East Idaho
(208) 759-5134
$111,000
TBD Stem Drive L23 B1, Blackfoot, ID 83221
TBD Stem Drive L23 B1, Blackfoot, ID 83221$119,000
TBD Petal Drive L5 B3, Blackfoot, ID 83221
TBD Petal Drive L5 B3, Blackfoot, ID 83221$850,000
TBD N 350 W, Blackfoot, ID 83221
TBD N 350 W, Blackfoot, ID 83221$309,900
315 S Birch St, Blackfoot, ID 83221
Jeremy Wilmot
ReMax Country Real Estate
(208) 754-5611
$650,000
1251 Idaho 39, Blackfoot, ID 83221
Ann Ogden
Western Realty
(208) 487-4471
$111,000
TBD Thorn Ln L3 B1, Blackfoot, ID 83221
TBD Thorn Ln L3 B1, Blackfoot, ID 83221$94,900
TBD Petal Drive L29 B1, Blackfoot, ID 83221
TBD Petal Drive L29 B1, Blackfoot, ID 83221$119,000
TBD Petal Drive L7 B3, Blackfoot, ID 83221
TBD Petal Drive L7 B3, Blackfoot, ID 83221$425,000
100 N 1300 W, Blackfoot, ID 83221
100 N 1300 W, Blackfoot, ID 83221$849,900
165 N 900 W, Blackfoot, ID 83221
Chris Schmalz
Keller Williams Realty East Idaho
(208) 741-6043
$119,000
TBD Stem Way L2 B2, Blackfoot, ID 83221
TBD Stem Way L2 B2, Blackfoot, ID 83221$990,000
183 W 265 N, Blackfoot, ID 83221
Patricia Hernandez
NextHome Home Run Realty
(208) 494-9519
$119,000
TBD Hidden Ct L16 B1, Blackfoot, ID 83221