$79,000
- Land
- 2.21 Acres
- $35,747 per Acre
Lot 48 Water Oak Ln, Blairsville, GA 30512
Lot 48 Water Oak Ln, Blairsville, GA 30512$79,000
Lot 48 Water Oak Ln, Blairsville, GA 30512
Lot 48 Water Oak Ln, Blairsville, GA 30512$524,000
1157 Summit Way, Blairsville, GA 30512
Lucretia Collins REMAX Town & Country - Downtown Blairsville
$739,000
9 Queens Ct, Blairsville, GA 30512
$59,900
104 Saltaire Dr, Blairsville, GA 30512
104 Saltaire Dr, Blairsville, GA 30512$489,000
590 Pinebrook Dr, Blairsville, GA 30512
Randy Lewallen Morgan & Associates Realty, LLC
$2,595,000
593 Turkey Trot, Blairsville, GA 30512
James Andrews Century 21 Black Bear Realty
$360,000
518 Rizzitello Ln, Blairsville, GA 30512
Kelly Shuler Coldwell Banker High Country Realty - Blairsville
$465,000
109 Pisgah Dr, Blairsville, GA 30512
Alycia Blanchard REMAX Town & Country - Cornerstone
$119,900
314 Popular Dr, Blairsville, GA 30512
Billie Lunsford REMAX Town & Country - Cornerstone
$114,500
Lot 98 Winding Ridge, Blairsville, GA 30512
Lot 98 Winding Ridge, Blairsville, GA 30512$329,000
777 Lakeside Dr, Blairsville, GA 30512
Smith & Young Re Group REMAX Town & Country - Blairsville
$489,900
LOT 14 Open Water Ln, Blairsville, GA 30512
LOT 14 Open Water Ln, Blairsville, GA 30512$1,150,000
4836 Owltown Rd, Blairsville, GA 30512
Rick Urban REMAX Town & Country - Blairsville
$42,000
LOT 2 Mount Pleasant Ridge, Blairsville, GA 30512
LOT 2 Mount Pleasant Ridge, Blairsville, GA 30512$360,000
518 Rizzitello Ln Unit 9, Blairsville, GA 30512