$185,000
- Land
- 3.85 Acres
- $48,052 per Acre
TBD Adobe Dr Unit Lot 68, Stephenville, TX 76401
TBD Adobe Dr Unit Lot 68, Stephenville, TX 76401$185,000
TBD Adobe Dr Unit Lot 68, Stephenville, TX 76401
TBD Adobe Dr Unit Lot 68, Stephenville, TX 76401$105,000
TBD Adobe Dr Unit Lot 79, Stephenville, TX 76401
TBD Adobe Dr Unit Lot 79, Stephenville, TX 76401$2,700,000
4305 County Road 179, Stephenville, TX 76401
4305 County Road 179, Stephenville, TX 76401$60,060
0 County Road 351 Unit 25090958, Stephenville, TX 76401
0 County Road 351 Unit 25090958, Stephenville, TX 76401$4,700,000
4696 U S 377, Stephenville, TX 76401
4696 U S 377, Stephenville, TX 76401$899,900
6501 S US Highway 281, Stephenville, TX 76401
Sam Byrd Keller Williams Brazos West
$999,000
1450 Lincoln Dr, Stephenville, TX 76401
Brittany Elkins Ebby Halliday Realtors
$285,000
990 County Road 182, Stephenville, TX 76401
990 County Road 182, Stephenville, TX 76401$1,400,000
Tbd Cr 392, Stephenville, TX 76401
Mock Group Mock Ranches, Keller Williams Realty
$575,000
0 County Road 387 Unit 21994204, Stephenville, TX 76401
0 County Road 387 Unit 21994204, Stephenville, TX 76401$750,000
315 State Ave, Stephenville, TX 76401
Isaac Diaz Hayden Outdoors Real Estate
$725,000
1280 W Cage St, Stephenville, TX 76401
1280 W Cage St, Stephenville, TX 76401$1,595,000
0 Northwest Loop, Stephenville, TX 76401
0 Northwest Loop, Stephenville, TX 76401$2,500,000
1154 Fm 205, Stephenville, TX 76401
1154 Fm 205, Stephenville, TX 76401$585,000
250 County Road 428, Stephenville, TX 76401