$415,000
- Land
- 4.13 Acres
- $100,484 per Acre
231 Greystone Cir, Boerne, TX 78006
231 Greystone Cir, Boerne, TX 78006$415,000
231 Greystone Cir, Boerne, TX 78006
231 Greystone Cir, Boerne, TX 78006$365,000
11426 Barreal, Boerne, TX 78006
11426 Barreal, Boerne, TX 78006$1,399,000
202 Waterstone Pkwy, Boerne, TX 78006
Sean Murphy Co OP Realty
$1,050,000
28827 Balcones Creek, Boerne, TX 78006
Dainelle Scott Keller Williams Boerne
$949,000
8 Cordillera Ridge, Boerne, TX 78006
8 Cordillera Ridge, Boerne, TX 78006$447,950 New Construction
112 Hazel Peak, Boerne, TX 78006
$1,100,000
102 Cascada, Boerne, TX 78006
Kevin Best San Antonio Portfolio KW RE
$525,000
128 Talavera, Boerne, TX 78006
Mariah McClure Real Broker, LLC
$575,000
LOT 26 Winged Foot, Boerne, TX 78006
LOT 26 Winged Foot, Boerne, TX 78006$1,325,000
312 Frey St, Boerne, TX 78006
Alexis Weigand Real Broker, LLC
$630,000
206 Mesquite Trail, Boerne, TX 78006
Brian Stamness Phyllis Browning Company
$699,999
25815 Raven Ridge, San Antonio, TX 78255
Heather Hart JPAR San Antonio
$1,250,000 Open Mon 1PM - 3PM
10233 Headwind, Boerne, TX 78006
Dainelle Scott Keller Williams Boerne
$180,000
164 High Point Ranch Rd, Boerne, TX 78006
164 High Point Ranch Rd, Boerne, TX 78006$950,000
26938 Karsch Rd, Boerne, TX 78006
Jason Campbell Option One Real Estate
$574,000 Open Tue 11AM - 1PM
9911 Barefoot Way, Boerne, TX 78006
Dainelle Scott Keller Williams Boerne
$812,900 New Construction
3896W Plan at The Ranches at Creekside - 65', Boerne, TX 78006
$537,990 New Construction