Homes for Sale in 70427
-
-
$189,000
$10K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,110 Sq Ft
1512 Sunset Dr, Bogalusa, LA 70427
1512 Sunset Dr, Bogalusa, LA 70427
Gwen Michon
Century 21 Investment Realty
(985) 257-7703
-
$990,000
- 5 Beds
- 4.5 Baths
53319 Highway 60, Bogalusa, LA 70427
53319 Highway 60, Bogalusa, LA 70427Rudy Brown Midwest Land Group
-
$1,300,000
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 6,223 Sq Ft
1218 Founders Dr, Bogalusa, LA 70427
1218 Founders Dr, Bogalusa, LA 70427Jennifer Rice Berkshire Hathaway HomeServices Preferred, REALTOR
-
$250,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,448 Sq Ft
59138 Spring Valley Rd, Bogalusa, LA 70427
59138 Spring Valley Rd, Bogalusa, LA 70427Charlotte F Johnson Keller Williams Realty Services
-
$195,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,708 Sq Ft
301 Welch Dr, Bogalusa, LA 70427
301 Welch Dr, Bogalusa, LA 70427Charlotte F Johnson Keller Williams Realty Services
-
$180,000
$20K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,534 Sq Ft
20078 Edward Dr, Bogalusa, LA 70427
20078 Edward Dr, Bogalusa, LA 70427Julie Branum Julie Branum, Broker
-
$149,000
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,798 Sq Ft
701 Orleans St, Bogalusa, LA 70427
701 Orleans St, Bogalusa, LA 70427Dena Willett South Central Realty, LLC
-
$275,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,993 Sq Ft
59377 Borgne Ave, Bogalusa, LA 70427
59377 Borgne Ave, Bogalusa, LA 70427Richard Lokey Richard Lokey
-
$237,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,930 Sq Ft
1705 Highway 10, Bogalusa, LA 70427
1705 Highway 10, Bogalusa, LA 70427Kim Wagner Downtown Realty
-
$129,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,110 Sq Ft
816 Pine St, Bogalusa, LA 70427
816 Pine St, Bogalusa, LA 70427Charlotte F Johnson Keller Williams Realty Services
-
$375,000
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,871 Sq Ft
60168 Peach Orchard Rd, Bogalusa, LA 70427
60168 Peach Orchard Rd, Bogalusa, LA 70427ALEXIS Foster 10/12 Properties, LLC
-
$174,900
$14K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,778 Sq Ft
217 Camellia Rd, Bogalusa, LA 70427
217 Camellia Rd, Bogalusa, LA 70427Dena Willett South Central Realty, LLC
-
$169,000
$6K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,403 Sq Ft
1205 Wilmuth St, Bogalusa, LA 70427
1205 Wilmuth St, Bogalusa, LA 70427Wendy Boyd Katie & Co Realty
-
$150,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 689 Sq Ft
19247 Peters Bend Rd, Bogalusa, LA 70427
19247 Peters Bend Rd, Bogalusa, LA 70427Charlotte F Johnson Keller Williams Realty Services
-
-
$99,000
$11K PRICE DROP- Land
- 27.74 Acres
- $3,569 per Acre
NHN Par Road 480, Bogalusa, LA 70427
NHN Par Road 480, Bogalusa, LA 70427 -
$69,900
$15K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,700 Sq Ft
1135 W 8th St, Bogalusa, LA 70427
1135 W 8th St, Bogalusa, LA 70427Dena Willett South Central Realty, LLC
-
-
$49,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,368 Sq Ft
1212 Plum St, Bogalusa, LA 70427
1212 Plum St, Bogalusa, LA 70427Gregg Tepper Keller Williams Realty Services
-
$78,500
$17K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,811 Sq Ft
62253 Paige Rd, Bogalusa, LA 70427
62253 Paige Rd, Bogalusa, LA 70427Bryan Cryer LPT Realty, LLC.
-
$35,000
$10K PRICE DROP- Land
- 2.5 Acres
- $14,000 per Acre
51627 Hwy 16 None, Bogalusa, LA 70427
51627 Hwy 16 None, Bogalusa, LA 70427 -
-
-
$86,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,188 Sq Ft
1354 W 10th St, Bogalusa, LA 70427
1354 W 10th St, Bogalusa, LA 70427TAKEYAH JOHNSON Keller Williams Realty Services
-
$40,000
- Land
- 18,295 Sq Ft
- $95,238 per Acre
Lot 16 Emerald Ct, Franklinton, LA 70438
Lot 16 Emerald Ct, Franklinton, LA 70438 -
$45,000
$5K PRICE DROP- Land
- 0 Sq Ft
3-C Kain Brake Ln, Sun, LA 70427
3-C Kain Brake Ln, Sun, LA 70427 -
$35,000
$10K PRICE DROP- Land
- 2.5 Acres
- $14,000 per Acre
51627 Louisiana 16, Bogalusa, LA 70427
51627 Louisiana 16, Bogalusa, LA 70427 -
$27,500
- Land
- 34,412 Sq Ft
- $34,810 per Acre
TBD Pinewood Rd, Bogalusa, LA 70427
TBD Pinewood Rd, Bogalusa, LA 70427 -
$14,000
- Land
- 9,583 Sq Ft
- $63,636 per Acre
438 Michigan Ave, Bogalusa, LA 70427
438 Michigan Ave, Bogalusa, LA 70427 -
$80,000
$19K PRICE DROP- Land
- 13,834 Sq Ft
- $251,889 per Acre
0 W 5th St, Bogalusa, LA 70427
0 W 5th St, Bogalusa, LA 70427 -
$225,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,047 Sq Ft
1407 Neches St, Bogalusa, LA 70427
1407 Neches St, Bogalusa, LA 70427Charlotte F Johnson Keller Williams Realty Services
-
-
$250,000
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,403 Sq Ft
59337 Louisiana 439, Bogalusa, LA 70427
59337 Louisiana 439, Bogalusa, LA 70427Katie Busby Katie & Co Realty
-
-
-
$199,000
$31K PRICE DROP- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,432 Sq Ft
1126 Founders Dr, Bogalusa, LA 70427
1126 Founders Dr, Bogalusa, LA 70427Charlotte F Johnson Keller Williams Realty Services
-
$195,780
$23K PRICE DROP- Land
- 53.63 Acres
- $3,651 per Acre
0000 Mcgehee Rd, Bogalusa, LA 70427
0000 Mcgehee Rd, Bogalusa, LA 70427 -
$30,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 981 Sq Ft
619 E 2nd St, Bogalusa, LA 70427
619 E 2nd St, Bogalusa, LA 70427Jon Swift Pelican Realty of Louisiana, LLC
-
$95,000
$15K PRICE DROP- Land
- 6.3 Acres
- $15,079 per Acre
17806 Lane Rd, Bogalusa, LA 70427
17806 Lane Rd, Bogalusa, LA 70427
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 3
70427 Types of Homes for Sale
70427 Real Estate Listings