$1,766,358
- Land
- 16.22 Acres
- $108,900 per Acre
2632 N Center St, Bonham, TX 75418
2632 N Center St, Bonham, TX 75418$1,766,358
2632 N Center St, Bonham, TX 75418
2632 N Center St, Bonham, TX 75418$252,500
1700 Agnew St, Bonham, TX 75418
1700 Agnew St, Bonham, TX 75418$1,000,000
TBD Fm 68, Bonham, TX 75418
TBD Fm 68, Bonham, TX 75418$60,000
104 S Main St, Bonham, TX 75418
104 S Main St, Bonham, TX 75418$335,000
812 Mockingbird St, Bonham, TX 75418
Cathy Wilkinson Keller Williams NO. Collin Cty
$109,999
1107 Beech St, Bonham, TX 75418
Nir Sheinbein Texas Ally Real Estate Group
$30,000
818 W 9th St, Bonham, TX 75418
818 W 9th St, Bonham, TX 75418$165,000
TBD LOT 1 County Road 2005, Bonham, TX 75418
TBD LOT 1 County Road 2005, Bonham, TX 75418$286,750
TBD County Road 3040, Bonham, TX 75418
TBD County Road 3040, Bonham, TX 75418$75,000
1000 Legend Ave, Bonham, TX 75418
1000 Legend Ave, Bonham, TX 75418$5,833,350
617 County Road 1555, Bonham, TX 75418
617 County Road 1555, Bonham, TX 75418$39,000
505 W 3rd St, Bonham, TX 75418
505 W 3rd St, Bonham, TX 75418$460,000
7067 N State Highway 78, Bonham, TX 75418
Makema Epting Monument Realty
$163,742
1115 S 6th St, Bonham, TX 75418
Dale Horton FanninLand Realty
$725,000
1217 County Road 4705, Leonard, TX 75452
Heather McCallister
$35,000
602 W 3rd St, Bonham, TX 75418
602 W 3rd St, Bonham, TX 75418$315,000
808 E 6th St, Bonham, TX 75418
JC Young eXp Realty LLC
$239,900
2100 Albert Broadfoot St, Bonham, TX 75418
Cheryl Polk THE REAL ESTATE COMPANY
$155,000
tbd lot 3 County Road 2005, Bonham, TX 75418