Homes for Sale near Bailey Inglish Elementary School
-
-
$135,999
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,116 Sq Ft
1007 Willow St, Bonham, TX 75418
1007 Willow St, Bonham, TX 75418John Mathew Beam Real Estate, LLC
-
$1,670,808
- Land
- 129.52 Acres
- $12,900 per Acre
TBD Fm 2077, Bonham, TX 75418
TBD Fm 2077, Bonham, TX 75418 -
$55,889
- Land
- 6,446 Sq Ft
- $377,628 per Acre
702 S 6th St, Bonham, TX 75418
702 S 6th St, Bonham, TX 75418 -
$267,900
- Land
- 11.02 Acres
- $24,310 per Acre
0007 Private Road 291 Rd, Dodd City, TX 75438
0007 Private Road 291 Rd, Dodd City, TX 75438 -
$340,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,110 Sq Ft
2204 Albert Broadfoot St, Bonham, TX 75418
2204 Albert Broadfoot St, Bonham, TX 75418Amy Downs DHS Realty
-
$165,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,346 Sq Ft
221 Braz St, Bonham, TX 75418
221 Braz St, Bonham, TX 75418Jason Koford BK Real Estate
-
$185,000
- Land
- 5.3 Acres
- $34,906 per Acre
TBD County Road 1452, Bonham, TX 75418
TBD County Road 1452, Bonham, TX 75418 -
$29,900
- Land
- 12,414 Sq Ft
- $104,912 per Acre
704 E 8th St, Bonham, TX 75418
704 E 8th St, Bonham, TX 75418 -
$79,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,779 Sq Ft
815 W 12th St Unit 815, Bonham, TX 75418
815 W 12th St Unit 815, Bonham, TX 75418Margaret Oden The Robinson Team
-
$724,779
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,380 Sq Ft
1454 County Road 4120, Bonham, TX 75418
1454 County Road 4120, Bonham, TX 75418Tonya Mercer Texan Realtor Group LLC
-
$109,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 936 Sq Ft
301 Boyd Loop, Bonham, TX 75418
301 Boyd Loop, Bonham, TX 75418Jim SIMPSON Weichert Realtors-Solid Ground
-
$174,900
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,570 Sq Ft
1338 N State Highway 121, Bonham, TX 75418
1338 N State Highway 121, Bonham, TX 75418Steven Robertson Real Estate Diplomats
-
$525,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,180 Sq Ft
1900 County Road 1535, Bonham, TX 75418
1900 County Road 1535, Bonham, TX 75418Jim SIMPSON Weichert Realtors-Solid Ground
-
$135,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,272 Sq Ft
803 E 14th St, Bonham, TX 75418
803 E 14th St, Bonham, TX 75418Angelica Pena Real Broker, LLC
-
$289,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,624 Sq Ft
7406 Lakeview Dr, Bonham, TX 75418
7406 Lakeview Dr, Bonham, TX 75418Angel Titsworth Weichert Realtors-Solid Ground
-
$167,900
- Land
- 6.38 Acres
- $26,317 per Acre
Tract 1 County Road 2935, Dodd City, TX 75438
Tract 1 County Road 2935, Dodd City, TX 75438 -
$249,900
- Land
- 11.03 Acres
- $22,656 per Acre
Lot 1 Pr 291, Dodd City, TX 75438
Lot 1 Pr 291, Dodd City, TX 75438 -
$319,000 New Construction
- 4 Beds
- 4 Baths
- 1,776 Sq Ft
318 Henderson St, Bonham, TX 75418
318 Henderson St, Bonham, TX 75418Ryan Titsworth Weichert Realtors-Solid Ground
-
$50,000
- Land
- 7,492 Sq Ft
- $290,698 per Acre
314 E 2nd St, Bonham, TX 75418
314 E 2nd St, Bonham, TX 75418 -
$445,050
- Land
- 19.78 Acres
- $22,500 per Acre
002 County Road 4205, Bonham, TX 75418
002 County Road 4205, Bonham, TX 75418 -
$304,990 New Construction
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,648 Sq Ft
1903 Glory Dr, Bonham, TX 75418
1903 Glory Dr, Bonham, TX 75418D.R. Horton Builder -
$181,900
- Land
- 6.05 Acres
- $30,066 per Acre
Tract 6 County Road 2935, Dodd City, TX 75438
Tract 6 County Road 2935, Dodd City, TX 75438 -
$230,000
- Land
- 4 Acres
- $57,500 per Acre
264 County Road 1452, Bonham, TX 75418
264 County Road 1452, Bonham, TX 75418 -
$85,000
- Land
- 18,351 Sq Ft
- $201,756 per Acre
1300 Pioneer Trail, Bonham, TX 75418
1300 Pioneer Trail, Bonham, TX 75418 -
$1,766,358
- Land
- 16.22 Acres
- $108,900 per Acre
2632 N Center St, Bonham, TX 75418
2632 N Center St, Bonham, TX 75418 -
$252,500
- Land
- 3.54 Acres
- $71,308 per Acre
1700 Agnew St, Bonham, TX 75418
1700 Agnew St, Bonham, TX 75418 -
$1,000,000
- Land
- 72.24 Acres
- $13,843 per Acre
TBD Fm 68, Bonham, TX 75418
TBD Fm 68, Bonham, TX 75418 -
$60,000
- Land
- 15,420 Sq Ft
- $169,492 per Acre
104 S Main St, Bonham, TX 75418
104 S Main St, Bonham, TX 75418 -
$335,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,930 Sq Ft
812 Mockingbird St, Bonham, TX 75418
812 Mockingbird St, Bonham, TX 75418Cathy Wilkinson Keller Williams NO. Collin Cty
-
$109,999
- 3 Beds
- 1 Bath
- 950 Sq Ft
1107 Beech St, Bonham, TX 75418
1107 Beech St, Bonham, TX 75418Nir Sheinbein Texas Ally Real Estate Group
-
$30,000
- Land
- 8,755 Sq Ft
- $149,254 per Acre
818 W 9th St, Bonham, TX 75418
818 W 9th St, Bonham, TX 75418 -
$165,000
- Land
- 5 Acres
- $33,000 per Acre
TBD LOT 1 County Road 2005, Bonham, TX 75418
TBD LOT 1 County Road 2005, Bonham, TX 75418 -
$286,750
- Land
- 15.5 Acres
- $18,500 per Acre
TBD County Road 3040, Bonham, TX 75418
TBD County Road 3040, Bonham, TX 75418 -
$75,000
- Land
- 16,378 Sq Ft
- $199,468 per Acre
1000 Legend Ave, Bonham, TX 75418
1000 Legend Ave, Bonham, TX 75418 -
$5,833,350
- Land
- 129.63 Acres
- $45,000 per Acre
617 County Road 1555, Bonham, TX 75418
617 County Road 1555, Bonham, TX 75418 -
$34,900
- Land
- 6,359 Sq Ft
- $239,041 per Acre
505 W 3rd St, Bonham, TX 75418
505 W 3rd St, Bonham, TX 75418 -
$163,742
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,178 Sq Ft
1115 S 6th St, Bonham, TX 75418
1115 S 6th St, Bonham, TX 75418Dale Horton FanninLand Realty
-
$72,000
- Land
- 1.32 Acres
- $54,545 per Acre
Lot 6 County Road 2905, Dodd City, TX 75438
Lot 6 County Road 2905, Dodd City, TX 75438 -
$35,000
- Land
- 5,662 Sq Ft
- $269,231 per Acre
602 W 3rd St, Bonham, TX 75418
602 W 3rd St, Bonham, TX 75418
Showing Results 121 - 160, Page 4 of 6