$165,000
- Land
- 5 Acres
- $33,000 per Acre
LOT 2 TBD County Road 2005, Bonham, TX 75418
LOT 2 TBD County Road 2005, Bonham, TX 75418$165,000
LOT 2 TBD County Road 2005, Bonham, TX 75418
LOT 2 TBD County Road 2005, Bonham, TX 75418$287,000
0000 County Road 3010, Bonham, TX 75418
0000 County Road 3010, Bonham, TX 75418$139,999
215 E 12th St, Bonham, TX 75418
Amanda Vanhorn Niles Realty Group
$18,000
102 Elm St, Bonham, TX 75418
102 Elm St, Bonham, TX 75418$657,500
679 County Road 1465, Bonham, TX 75418
Jimmy Page Bonham Land & Ranches, LLC
$85,000
1204 Pioneer Trail, Bonham, TX 75418
1204 Pioneer Trail, Bonham, TX 75418$211,220
TBD Fm 274, Bonham, TX 75418
TBD Fm 274, Bonham, TX 75418$149,000
105 Reich St, Bonham, TX 75418
Megan Towery PARAGON, REALTORS
$1,675,000
TBD Hwy 82, Bonham, TX 75418
TBD Hwy 82, Bonham, TX 75418$445,050
000 County Road 4205, Bonham, TX 75418
000 County Road 4205, Bonham, TX 75418$199,000
921 W 9th St, Bonham, TX 75418
Ian Flannigan EXP REALTY
$70,000
503 Braz St, Bonham, TX 75418
Marilyn Williams C-21 DEAN GILBERT, REALTORS
$345,000
401 W Sam Rayburn Dr Unit 1, Bonham, TX 75418
Chris Johnson FanninLand Realty
$275,000
4130 County Road 4130, Bonham, TX 75418
4130 County Road 4130, Bonham, TX 75418$38,000
1227 Maple St, Bonham, TX 75418
1227 Maple St, Bonham, TX 75418$289,990
1917 Glory Dr, Bonham, TX 75418
$50,000
306 E 2nd St, Bonham, TX 75418
306 E 2nd St, Bonham, TX 75418$550,088
TBD Cr 2605, Bonham, TX 75418
TBD Cr 2605, Bonham, TX 75418$95,000
1903 N Main St, Bonham, TX 75418
Ashley Hammons AT Home Texas Real Estate