$675,000
1030 Raven Rock Dr, Boone, NC 28607
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,842 Sq Ft
- Built 2003
Last Sold Summary
- $238/SF
- 180 Days On Market
Current Estimated Value $673,542
Last Listing Agent Leslie Eason Keller Williams High Country
1030 Raven Rock Dr, Boone, NC 28607