$194,500 Last List Price
000 Sanderson Ln, Bovill, ID 83806
- Land
- 16.19 Acres
- $12,014 per Acre
Last Sold Summary
- 485 Days On Market
Last Listing Agent Sean Wilson Latah Realty, LLC
$194,500 Last List Price
000 Sanderson Ln, Bovill, ID 83806
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sean Wilson Latah Realty, LLC
$449,900 Last List Price
1030 Sanderson Ln, Bovill, ID 83806
Last Sold Summary
Current Estimated Value $365,000
Last Listing Agent Darcy Anderson Latah Realty, LLC
$299,000 Last List Price
206 Spruce St, Bovill, ID 83806
Last Sold Summary
Current Estimated Value $289,450
Last Listing Agent Misty Curry Latah Realty, LLC
$112,000 Last List Price
310 2nd Ave, Bovill, ID 83806
Last Sold Summary
Current Estimated Value $111,822
Last Listing Agent Misty Curry Latah Realty, LLC