$293,000
- Land
- 8.57 Acres
- $34,189 per Acre
502 Silver Ridge Ct, Bowie, TX 76230
502 Silver Ridge Ct, Bowie, TX 76230$293,000
502 Silver Ridge Ct, Bowie, TX 76230
502 Silver Ridge Ct, Bowie, TX 76230$14,850,000
8509 US Highway 81, Bowie, TX 76230
Blake Hortenstine Hortenstine Ranch Company, LLC
$449,000
1364 Winn Rd, Bowie, TX 76230
Aimee Ashley Parker Properties Real Estate
$145,000
0 Scenic Hill Dr Unit 21163471, Bowie, TX 76230
0 Scenic Hill Dr Unit 21163471, Bowie, TX 76230$89,900
401 Mountainview Ct, Sunset, TX 76270
401 Mountainview Ct, Sunset, TX 76270$460,000
518 Strong St, Bowie, TX 76230
Melissa McCoy Parker Properties Real Estate
$229,900
410 S Mill St, Bowie, TX 76230
Summer DeWitt Mills ASSENT REAL ESTATE INC
$375,000
194 Lakeview Ct, Sunset, TX 76270
194 Lakeview Ct, Sunset, TX 76270$184,000
303 Ussery St, Bowie, TX 76230
Marilyn Read PREFERRED PROPERTIES
$250,000
TBD Upper Montague Rd, Bowie, TX 76230
TBD Upper Montague Rd, Bowie, TX 76230$37,500
Lot 530 Creekside Dr, Sunset, TX 76270
Lot 530 Creekside Dr, Sunset, TX 76270$850,000
580 September St, Bowie, TX 76230
Steve Holzwarth UCRE-TX Real Estate Assc. LLC
$228,900
246 Silver Lakes Dr, Sunset, TX 76270
Aimee Ashley Parker Properties Real Estate
$204,500
180 Trail Dr, Bowie, TX 76230
Keri Malone Parker Properties Real Estate
$282,720
8801 Texas 59, Bowie, TX 76230
8801 Texas 59, Bowie, TX 76230$150,000
196 Perch Rd, Bowie, TX 76230
Jessica Childers Agape and Associates LLC
$390,000
513 Patterson St, Bowie, TX 76230
Suzanne Treadwell Sue Swint Realty