$250,000
- Land
- 9.03 Acres
- $27,682 per Acre
0000 Morgantown Rd, Bowling Green, KY 42101
0000 Morgantown Rd, Bowling Green, KY 42101$250,000
0000 Morgantown Rd, Bowling Green, KY 42101
0000 Morgantown Rd, Bowling Green, KY 42101$625,000
0 Del Rio Rd Unit RA20254458, Bowling Green, KY 42101
0 Del Rio Rd Unit RA20254458, Bowling Green, KY 42101$249,900
2413 Stonebridge Ln, Bowling Green, KY 42101
Tony Vance Keller Williams First Choice R
$1,799,000
2340 & 2344 Russellville Rd, Bowling Green, KY 42101
2340 & 2344 Russellville Rd, Bowling Green, KY 42101$255,000
549 Denali St, Bowling Green, KY 42101
Verice England Keller Williams First Choice R
$250,000
203 Wilmington Ct, Bowling Green, KY 42101
Ryan Shanahan Coldwell Banker Legacy Group
$799,000
5463 2.4 AC Russellville Rd, Bowling Green, KY 42101
5463 2.4 AC Russellville Rd, Bowling Green, KY 42101$430,000
Lot 5 Ruth Stewart Ct Unit Plat 1-10, Bowling Green, KY 42101
Lot 5 Ruth Stewart Ct Unit Plat 1-10, Bowling Green, KY 42101$440,000
2525 Jersey Ct, Bowling Green, KY 42101
Justin Watt Keller Williams First Choice R
$500,000
Lot 2 James Stewart Ct Unit Plat 1-13, Bowling Green, KY 42101
Lot 2 James Stewart Ct Unit Plat 1-13, Bowling Green, KY 42101$239,000
774 Gemini Ct, Bowling Green, KY 42101
Zam Dal Coldwell Banker Legacy Group
$71,500
Lot 50 Southall Blvd, Bowling Green, KY 42101
Lot 50 Southall Blvd, Bowling Green, KY 42101Showing Results 41 - 52, Page 2 of 2