$202,150
- Land
- 31.07 Acres
- $6,506 per Acre
0 Highway 178 Unit 25454376, Bowman, SC 29018
0 Highway 178 Unit 25454376, Bowman, SC 29018$202,150
0 Highway 178 Unit 25454376, Bowman, SC 29018
0 Highway 178 Unit 25454376, Bowman, SC 29018$1,000,000
0 Duncan Chapel Rd Unit 26315447, Bowman, SC 29018
0 Duncan Chapel Rd Unit 26315447, Bowman, SC 29018$331,500
0 Highway 178 Unit 25454371, Bowman, SC 29018
0 Highway 178 Unit 25454371, Bowman, SC 29018$489,000
337 Weathers Farm Rd, Bowman, SC 29018
Danielle Fink AgentOwned Realty
$165,000
1435 Arista Rd, Bowman, SC 29018
Dawn Rucinski Palmetto Real Estate Group
$69,000
0 Vancouver Rd, Bowman, SC 29018
0 Vancouver Rd, Bowman, SC 29018$305,700
0 Highway 178 Unit 25028680, Bowman, SC 29018
0 Highway 178 Unit 25028680, Bowman, SC 29018$112,500
TBD Beacon Tree Rd, Bowman, SC 29018
TBD Beacon Tree Rd, Bowman, SC 29018$75,000
tbd Baxley Rd, Bowman, SC 29018
tbd Baxley Rd, Bowman, SC 29018$73,000
N/A Oc 4184, Bowman, SC 29018
N/A Oc 4184, Bowman, SC 29018$390,000
00 Foliage St, Bowman, SC 29018
00 Foliage St, Bowman, SC 29018$305,700
0 Highway 178 Unit 620192, Bowman, SC 29018
0 Highway 178 Unit 620192, Bowman, SC 29018$50,000
165 Czura Rd, Bowman, SC 29018
165 Czura Rd, Bowman, SC 29018$425,000
416 S Carolina 210, Bowman, SC 29018
416 S Carolina 210, Bowman, SC 29018$60,000
0 Big Buck Blvd, Bowman, SC 29018
0 Big Buck Blvd, Bowman, SC 29018$20,000
0 Duncan Chapel Rd, Bowman, SC 29018
0 Duncan Chapel Rd, Bowman, SC 29018$186,420
0 Highway 178 Unit 620185, Bowman, SC 29018
0 Highway 178 Unit 620185, Bowman, SC 29018$186,420