Boyd County KY Land & Home Lots for Sale
-
-
-
$44,900
- Land
- 2.54 Acres
- $17,677 per Acre
2240 W Mapleleaf Cir, Ashland, KY 41102
2240 W Mapleleaf Cir, Ashland, KY 41102 -
$450,000
- Land
- 1.26 Acres
- $357,143 per Acre
3449 13th St, Ashland, KY 41102
3449 13th St, Ashland, KY 41102 -
-
-
$49,900
- Land
- 3.73 Acres
- $13,378 per Acre
Tract 3 Skyline Acres, Ashland, KY 41102
Tract 3 Skyline Acres, Ashland, KY 41102 -
-
$124,900
- Land
- 30.29 Acres
- $4,123 per Acre
Tract 2 Skyline Acres, Ashland, KY 41102
Tract 2 Skyline Acres, Ashland, KY 41102 -
-
-
-
$299,000
- Land
- 32,234 Sq Ft
- $404,054 per Acre
0 27th Block of Carter Ave, Ashland, KY 41101
0 27th Block of Carter Ave, Ashland, KY 41101 -
$5,500,000
- Land
- 435 Sq Ft
- $550,000,000 per Acre
Lake Bonita and Chadwicks Creek, Catlettsburg, KY 41129
Lake Bonita and Chadwicks Creek, Catlettsburg, KY 41129 -
$975,000
- Land
- 11.5 Acres
- $84,783 per Acre
250 Four Mile Rd, Rush, KY 41168
250 Four Mile Rd, Rush, KY 41168 -
$345,000
- Land
- 48 Acres
- $7,188 per Acre
0 Clay Jack Road (48 Acres), Rush, KY 41168
0 Clay Jack Road (48 Acres), Rush, KY 41168 -
-
$99,000
- Land
- 43 Acres
- $2,302 per Acre
22250 Kentucky 3, Rush, KY 41168
22250 Kentucky 3, Rush, KY 41168 -
$5,500,000
- Land
- 240 Acres
- $22,917 per Acre
0 England Hill Lake Bonita Chadwicks Creek Unit 56329, Catlettsburg, KY 41129
0 England Hill Lake Bonita Chadwicks Creek Unit 56329, Catlettsburg, KY 41129 -
$29,900
- Land
- 1.46 Acres
- $20,479 per Acre
0 Mountain View Unit 60002, Catlettsburg, KY 41129
0 Mountain View Unit 60002, Catlettsburg, KY 41129 -
$275,000
- Land
- 28 Acres
- $9,821 per Acre
0 Mountain View Unit 60013, Catlettsburg, KY 41129
0 Mountain View Unit 60013, Catlettsburg, KY 41129 -
$7,900
- Land
- 871 Sq Ft
- $395,000 per Acre
0 Central Ave, Ashland, KY 41101
0 Central Ave, Ashland, KY 41101 -
$49,900
- Land
8106 Cannonsburg Rd, Catlettsburg, KY 41129
8106 Cannonsburg Rd, Catlettsburg, KY 41129 -
$42,000
- Land
- 1 Acre
- $42,000 per Acre
0 Mountain View Unit 60006, Catlettsburg, KY 41129
0 Mountain View Unit 60006, Catlettsburg, KY 41129 -
$42,000
- Land
- 35,719 Sq Ft
- $51,220 per Acre
0 Hardle Ln, Catlettsburg, KY 41129
0 Hardle Ln, Catlettsburg, KY 41129 -
$29,900
- Land
- 33,541 Sq Ft
- $38,831 per Acre
0 Mountain View Unit 59992, Catlettsburg, KY 41129
0 Mountain View Unit 59992, Catlettsburg, KY 41129 -
$85,000
- Land
- 33,541 Sq Ft
- $110,390 per Acre
3374 Bourbon Creek Road Lot #11, Catlettsburg, KY 41129
3374 Bourbon Creek Road Lot #11, Catlettsburg, KY 41129 -
$99,900
- Land
- 47 Acres
- $2,126 per Acre
24516 Slick Rock Rd, Rush, KY 41168
24516 Slick Rock Rd, Rush, KY 41168 -
$59,900
- Land
0 Ivy Creek Lots 8 & 9 Unit 55982, Ashland, KY 41101
0 Ivy Creek Lots 8 & 9 Unit 55982, Ashland, KY 41101 -
$50,000
- Land
- 2 Acres
- $25,000 per Acre
0 Mountain View Unit 60016, Catlettsburg, KY 41129
0 Mountain View Unit 60016, Catlettsburg, KY 41129 -
-
$15,900
- Land
- 1.87 Acres
- $8,503 per Acre
3907 Avery St, Ashland, KY 41101
3907 Avery St, Ashland, KY 41101 -
$59,900
- Land
0 Ivy Creek Lots 11 & 12 Unit 55983, Ashland, KY 41101
0 Ivy Creek Lots 11 & 12 Unit 55983, Ashland, KY 41101 -
$85,000
- Land
- 1.04 Acres
- $81,731 per Acre
3374 Bourbon Creek Road Lot #6, Catlettsburg, KY 41129
3374 Bourbon Creek Road Lot #6, Catlettsburg, KY 41129 -
-
$29,900
- Land
- 40,510 Sq Ft
- $32,151 per Acre
0 Mountain View Unit 59994, Catlettsburg, KY 41129
0 Mountain View Unit 59994, Catlettsburg, KY 41129 -
$29,900
- Land
- 1.34 Acres
- $22,313 per Acre
0 Mountain View Unit 59999, Catlettsburg, KY 41129
0 Mountain View Unit 59999, Catlettsburg, KY 41129 -
$30,000
- Land
- 2.5 Acres
- $12,000 per Acre
912 Shady Oak Dr, Ashland, KY 41102
912 Shady Oak Dr, Ashland, KY 41102 -
$29,900
- Land
- 40,510 Sq Ft
- $32,151 per Acre
0 Mountain View Unit 59996, Catlettsburg, KY 41129
0 Mountain View Unit 59996, Catlettsburg, KY 41129 -
$50,000
- Land
- 1.7 Acres
- $29,412 per Acre
0 Mountain View Unit 60018, Catlettsburg, KY 41129
0 Mountain View Unit 60018, Catlettsburg, KY 41129
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 3