$174,900
- Land
- 1.02 Acres
- $171,976 per Acre
3 County Road 344, Sweeny, TX 77480
3 County Road 344, Sweeny, TX 77480$174,900
3 County Road 344, Sweeny, TX 77480
3 County Road 344, Sweeny, TX 77480$127,000
0 Cr-510 Unit 53733547, Brazoria, TX 77422
0 Cr-510 Unit 53733547, Brazoria, TX 77422$174,900
2 County Road 344, Sweeny, TX 77480
2 County Road 344, Sweeny, TX 77480$399,900
411 County Road 912a, Brazoria, TX 77422
Tanya Garza Birdsong Real Estate
$20,000
0 Segundo Unit 82913202, Brazoria, TX 77422
0 Segundo Unit 82913202, Brazoria, TX 77422$175,000
1546 Upton Ln, Brazoria, TX 77422
Beth Crutcher Mega Realty
$450,000
222 Fishermans Isle, Brazoria, TX 77422
Beth Crutcher Mega Realty
$499,000
5610 County Road 823, West Columbia, TX 77486
Marissa Montejano Rita's Real Estate LLC
$15,900
00 Ash Dr, Brazoria, TX 77422
00 Ash Dr, Brazoria, TX 77422$229,900
1725 Cr 441d, Brazoria, TX 77422
Tracy Pershall Red Dirt Realty Group
$229,900
1725, Brazoria, TX 77422
Tracy Pershall Red Dirt Realty Group
$109,900
2653 County Road 348, Brazoria, TX 77422
2653 County Road 348, Brazoria, TX 77422$25,000
426 County Road 273, Bay City, TX 77414
426 County Road 273, Bay City, TX 77414$104,999
4900 County Road 353, Brazoria, TX 77422
Nicoletta Barker
Keller Williams Signature
(979) 661-8698
$450,000
6666 County Road 659, Brazoria, TX 77422
Joyce Peltier Bob Peltier & Assoc.
$550,000
1617 County Road 244a, Brazoria, TX 77422
Jack Burns Brady Hometown America Incorporated
$550,000
7078 Gupton Rd, Brazoria, TX 77422
Tammie Bell TBT Real Estate