$38,855
- Land
- 1.6 Acres
- $24,284 per Acre
0 Alabama 91, Bremen, AL 35033
0 Alabama 91, Bremen, AL 35033$38,855
0 Alabama 91, Bremen, AL 35033
0 Alabama 91, Bremen, AL 35033$4,495,000
2610 County Road 71, Bremen, AL 35033
Justin Dyar Lake Homes Realty
$459,900
30 County Road 2110, Bremen, AL 35033
LACEY KILPATRICK Lake Homes Realty
$575,000
435 Co Rd 61, Bremen, AL 0
Lindsey Ray Weichert Realtors Cullman
$1,795,000
221 County Road 144, Bremen, AL 35033
Trent Taylor Lake & Coast Real Estate Co.
$12,000
LOT 22 County Road 199, Bremen, AL 35033
LOT 22 County Road 199, Bremen, AL 35033$12,000
LOT 21 County Road 199, Bremen, AL 35033
LOT 21 County Road 199, Bremen, AL 35033$199,000
13270 Alabama 69, Bremen, AL 35033
Connie Teems Integrity Real Estate
$12,000
LOT 20 County Road 199, Bremen, AL 35033
LOT 20 County Road 199, Bremen, AL 35033$334,900
1257 County Road 62, Bremen, AL 35033
Ty Taylor Keller Williams Homewood
$1,550,000
770 County Road 218, Bremen, AL 35033
Buddy Kilgo BJC Real Estate
$15,900
0 Co Rd 127 Unit lot 1 & 2 516524, Bremen, AL 35033
0 Co Rd 127 Unit lot 1 & 2 516524, Bremen, AL 35033$8,000,000
0 Co Rd 102 Unit 527217, Bremen, AL 35033
0 Co Rd 102 Unit 527217, Bremen, AL 35033$374,000
1177 County Road 127, Bremen, AL 35033
Kay Whaley Alabama Realty Group
$1,690,000
190 County Road 2102, Bremen, AL 35033
Justin Dyar Lake Homes Realty
$2,999,000
560 County Road 2120, Bremen, AL 35033
Justin Dyar Lake Homes Realty
$499,900
2290 County Road 6, Bremen, AL 35033
Brandie Johnson
Weichert Realtors Cullman