Est $234,869
11 Highland St, Brewer, ME 04412
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,058 Sq Ft
- Built 1954
Last Sold Summary
- 23% Above List Price
- $181/SF
- 35 Days On Market
- Last Sold Price $191,500
- May 31, 2024
Last Listing Agent Kortnie Mullins Realty of Maine