$229,000 Sold Feb 27, 2026
60 Fletcher Ln Unit H, Brewster, MA 02631
- 1 Bed
- 1 Bath
- 579 Sq Ft
- Built 1987
Last Sold Summary
- 15% Below List Price
- $396/SF
- 129 Days On Market
Current Estimated Value $246,126
Last Listing Agent Chelsea McLaughlin RE/MAX Legacy
60 Fletcher Ln Unit H, Brewster, MA 02631