14
Land & Home Lots for Sale in 68822
-
-
-
$5,995,000
- Land
- 1,177.28 Acres
- $5,092 per Acre
0000 Ryno Rd, Broken Bow, NE 68822
0000 Ryno Rd, Broken Bow, NE 68822 -
$199,000
$21K PRICE DROP- Land
- 0 Sq Ft
210 S G St, Broken Bow, NE 68822
210 S G St, Broken Bow, NE 68822 -
-
-
$329,900
$10K PRICE DROP- Land
- 0 Sq Ft
845 Pawnee Ln, Broken Bow, NE 68822
845 Pawnee Ln, Broken Bow, NE 68822 -
-
$289,900
$33K PRICE DROP- Land
- 0 Sq Ft
414 N 10th Ave, Broken Bow, NE 68822
414 N 10th Ave, Broken Bow, NE 68822 -
-
-
-
-
$379,900
$20K PRICE DROP- Land
- 3.9 Acres
- $97,410 per Acre
1499 Myers Rd, Broken Bow, NE 68822
1499 Myers Rd, Broken Bow, NE 68822