$809,000
428 E 9th St Unit 803, Brooklyn, NY 11218
- 2 Beds
- 2 Baths
- 763 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- $1,060/SF
- 0 Days On Market
Last Listing Agent Salomon Danielov Corcoran Group
428 E 9th St Unit 803, Brooklyn, NY 11218
$809,000
428 E 9th St Unit 803, Brooklyn, NY 11218
Last Sold Summary
Last Listing Agent Salomon Danielov Corcoran Group
428 E 9th St Unit 803, Brooklyn, NY 11218$195,000
415 Beverley Rd Unit 3J, Brooklyn, NY 11218
Last Sold Summary
Current Estimated Value $194,273
Last Listing Agent Sharon Williams Infiniti Realty Holdings, LLC
415 Beverley Rd Unit 3J, Brooklyn, NY 11218$1,900,000
420 Stratford Rd, Brooklyn, NY 11218
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,966,544
Last Listing Agent Neimat Ullah US National Real Estate Inc
420 Stratford Rd, Brooklyn, NY 11218
$750,000
260 Ocean Pkwy Unit 3C, Brooklyn, NY 11218
Last Sold Summary
Current Estimated Value $751,566
Last Listing Agent Crystal Chancey Serhant
260 Ocean Pkwy Unit 3C, Brooklyn, NY 11218
$500,000
40 Tehama St Unit 4G, Brooklyn, NY 11218
Last Sold Summary
Current Estimated Value $502,051
Last Listing Agent Elizabeth Kohen Garfield Realty Corp
40 Tehama St Unit 4G, Brooklyn, NY 11218
$336,000
399 Ocean Pkwy Unit 2D, Brooklyn, NY 11218
Last Sold Summary
Current Estimated Value $337,019
Last Listing Agent Vivian Kuo Corcoran Group
399 Ocean Pkwy Unit 2D, Brooklyn, NY 11218
$545,000
409 Ave C Unit 2C, Kensington, NY 11218
Last Sold Summary
Last Listing Agent Christina Kremidas Douglas Elliman Real Estate
409 Ave C Unit 2C, Kensington, NY 11218
$929,000
428 E 9th St Unit 801, Brooklyn, NY 11218
Last Sold Summary