$499,900
- Land
- 5.5 Acres
- $90,891 per Acre
0 Cortez Blvd Unit 2256902, Brooksville, FL 34601
0 Cortez Blvd Unit 2256902, Brooksville, FL 34601$499,900
0 Cortez Blvd Unit 2256902, Brooksville, FL 34601
0 Cortez Blvd Unit 2256902, Brooksville, FL 34601$849,000
00 Ponce de Leon Blvd, Brooksville, FL 34601
00 Ponce de Leon Blvd, Brooksville, FL 34601$539,900
0 Weeping Willow Rd, Brooksville, FL 34613
0 Weeping Willow Rd, Brooksville, FL 34613$325,000
0 Whitman Rd Unit MFRT3552880, Brooksville, FL 34601
0 Whitman Rd Unit MFRT3552880, Brooksville, FL 34601$215,000
0 Centralia (Lot 11) Rd Unit MFRW7883731, Brooksville, FL 34614
0 Centralia (Lot 11) Rd Unit MFRW7883731, Brooksville, FL 34614$2,500,000
11507 Cortez Blvd, Brooksville, FL 34613
11507 Cortez Blvd, Brooksville, FL 34613$199,000
0 Centralia (Lot 12) Rd Unit MFRW7883732, Brooksville, FL 34614
0 Centralia (Lot 12) Rd Unit MFRW7883732, Brooksville, FL 34614$185,000
0 Centralia (Lot 19) Rd Unit MFRW7883750, Brooksville, FL 34614
0 Centralia (Lot 19) Rd Unit MFRW7883750, Brooksville, FL 34614$1,500,000
0 Vfw Rd, Brooksville, FL 34601
0 Vfw Rd, Brooksville, FL 34601$370,000
28402 Soaring Hawk Ln, Brooksville, FL 34602
Michelle Maternowski, PA Home-Land Real Estate Inc
$159,000
0 Republican Way Unit 2259056, Brooksville, FL 34601
0 Republican Way Unit 2259056, Brooksville, FL 34601$999,000
0 Cortez Blvd Unit MFRW7870909, Brooksville, FL 34602
0 Cortez Blvd Unit MFRW7870909, Brooksville, FL 34602$999,000
0 Cortez Blvd Unit 2250541, Brooksville, FL 34602
0 Cortez Blvd Unit 2250541, Brooksville, FL 34602$99,000