$622,000
14534 State 26, Brownsville, MN 55919
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,360 Sq Ft
- Built 1988
Last Sold Summary
- $185/SF
- 379 Days On Market
Current Estimated Value $619,143
Last Listing Agent Kelly Meyer Keller Williams Premier Realty
14534 State 26, Brownsville, MN 55919