$269,900
- Land
- 1.33 Acres
- $202,932 per Acre
0012 Crushcrete Ct, Bryan, TX 77808
0012 Crushcrete Ct, Bryan, TX 77808$269,900
0012 Crushcrete Ct, Bryan, TX 77808
0012 Crushcrete Ct, Bryan, TX 77808$4,650,000
5344 Andert Rd, Bryan, TX 77808
Brad Bevers Legend Texas Properties
$282,000
7303 Bickham Cemetery Rd, Bryan, TX 77808
7303 Bickham Cemetery Rd, Bryan, TX 77808$225,000
7730 Mary's Way, Bryan, TX 77808
7730 Mary's Way, Bryan, TX 77808$94,999
2457 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808
2457 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808$400,000
11320 Old Hearne Rd, Bryan, TX 77807
Drew Clift Worth Clark Realty
$119,000
3288 Hunters Crossing Trail, Bryan, TX 77808
3288 Hunters Crossing Trail, Bryan, TX 77808$426,000
TBD Plata Way (Resv 2) Dr, Bryan, TX 77808
TBD Plata Way (Resv 2) Dr, Bryan, TX 77808$95,900
6532 Garhole View Ln, Bryan, TX 77808
6532 Garhole View Ln, Bryan, TX 77808$599,999
TBD Leonard Rd, Bryan, TX 77807
TBD Leonard Rd, Bryan, TX 77807$874,950
9999 Tabor Rd, Bryan, TX 77808
9999 Tabor Rd, Bryan, TX 77808$499,999
604 Hilton Rd, Bryan, TX 77807
604 Hilton Rd, Bryan, TX 77807$69,900
0000 Isaiah Estates, Bryan, TX 77808
0000 Isaiah Estates, Bryan, TX 77808$599,000
3300 W Sh-21, Bryan, TX 77803
3300 W Sh-21, Bryan, TX 77803$185,000
11667 Coleman St, Bryan, TX 77808
11667 Coleman St, Bryan, TX 77808$134,999
2420 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808
2420 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808$185,000
11668 Coleman St, Bryan, TX 77808
11668 Coleman St, Bryan, TX 77808$95,000
4765 Deadwood Ln, Bryan, TX 77808
4765 Deadwood Ln, Bryan, TX 77808$534,900