$94,999
- Land
- 1.01 Acres
- $94,058 per Acre
2401 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808
2401 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808$94,999
2401 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808
2401 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808$98,900
6422 Garhole View Ln, Bryan, TX 77808
6422 Garhole View Ln, Bryan, TX 77808$89,900
6477 Garhole View Ln, Bryan, TX 77808
6477 Garhole View Ln, Bryan, TX 77808$69,000
405 S Hutchins St, Bryan, TX 77803
405 S Hutchins St, Bryan, TX 77803$60,000
1203 Boulevard St, Bryan, TX 77803
LEQUNIA WILLIAMS CENTURY 21 Integra
$79,900
2100 Joppi Ct, Bryan, TX 77807
2100 Joppi Ct, Bryan, TX 77807$95,900
6466 Garhole View Ln, Bryan, TX 77808
6466 Garhole View Ln, Bryan, TX 77808$88,000
1305 W Villa Maria Rd Unit F105, Bryan, TX 77801
Keith Clements Equity Real Estate
$94,999
2400 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808
2400 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808$70,000
1907 Eisenhower Ave, Bryan, TX 77803
1907 Eisenhower Ave, Bryan, TX 77803$95,900
6587 Garhole View Ln, Bryan, TX 77808
6587 Garhole View Ln, Bryan, TX 77808$84,900
2805 Goldberg Dr, Bryan, TX 77808
2805 Goldberg Dr, Bryan, TX 77808$70,000
1905 Eisenhower Ave, Bryan, TX 77803
1905 Eisenhower Ave, Bryan, TX 77803$95,000
7801 Mathis Creek Dr, Bryan, TX 77808
7801 Mathis Creek Dr, Bryan, TX 77808$94,999
2473 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808
2473 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808$84,410
1506 E 28th St, Bryan, TX 77802
Kevin Mathew Texas Signature Realty
$94,999
2465 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808
2465 Coronado Estates Dr, Bryan, TX 77808$84,900