$825,000
4777 Old Easton Rd, Doylestown, PA 18902
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,538 Sq Ft
- Built 2018
Last Sold Summary
- $233/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $831,739
Last Listing Agent Deana Corrigan Compass RE
4777 Old Easton Rd, Doylestown, PA 18902