$79,900
- Land
- 4.01 Acres
- $19,925 per Acre
319XX W Glenrosa Ave Unit Parcel 4, Buckeye, AZ 85326
319XX W Glenrosa Ave Unit Parcel 4, Buckeye, AZ 85326$79,900
319XX W Glenrosa Ave Unit Parcel 4, Buckeye, AZ 85326
319XX W Glenrosa Ave Unit Parcel 4, Buckeye, AZ 85326$600,000
XX W Adams St, Buckeye, AZ 85326
XX W Adams St, Buckeye, AZ 85326
$549,000
Blue Agave Plan at Estrella Estates II, Buckeye, AZ 85326
$301,500
26107 S 317th Ave Unit 21, Buckeye, AZ 85354
26107 S 317th Ave Unit 21, Buckeye, AZ 85354$210,000
0 W Baseline Rd Unit 6, Buckeye, AZ 85326
0 W Baseline Rd Unit 6, Buckeye, AZ 85326$87,000
0 Unknown -- Unit 6926401, Buckeye, AZ 85396
0 Unknown -- Unit 6926401, Buckeye, AZ 85396$65,000
0 W Euclid Ave Unit 517, Buckeye, AZ 85326
0 W Euclid Ave Unit 517, Buckeye, AZ 85326$450,000
3367 N Highlands Dr Unit 39, Buckeye, AZ 85396
3367 N Highlands Dr Unit 39, Buckeye, AZ 85396$425,000
18633 W Rustler Rd, Buckeye, AZ 85326
Lina Guillen Perez Fathom Realty Elite
$1,089,000
7 N Miller Rd, Buckeye, AZ 85396
7 N Miller Rd, Buckeye, AZ 85396$45,000
0 S 185th Ave Lot F -- Unit F, Buckeye, AZ 85326
0 S 185th Ave Lot F -- Unit F, Buckeye, AZ 85326$1,544,244
14 N Palo Verde Rd, Buckeye, AZ 85396
14 N Palo Verde Rd, Buckeye, AZ 85396$289,000
0 S Alamo Rd Unit 4, Buckeye, AZ 85326
0 S Alamo Rd Unit 4, Buckeye, AZ 85326$69,900
0 S 185th Lot U Ave Unit U, Buckeye, AZ 85326
0 S 185th Lot U Ave Unit U, Buckeye, AZ 85326$2,295,000
0 W Old Us 80 Hwy Unit 6791179, Buckeye, AZ 85326
0 W Old Us 80 Hwy Unit 6791179, Buckeye, AZ 85326$150,000