$379,900 Sold Jul 18, 2025
724 Poe Rd, Bucyrus, OH 44820
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,436 Sq Ft
- Built 2007
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $156/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $371,367
Last Listing Agent Ariel Yetter Sluss Realty
724 Poe Rd, Bucyrus, OH 44820