2700 Owens Creek Rd Unit Lot 3, Mineral, VA 23117
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,624 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- $246/SF
- 147 Days On Market
- Last Sold Price $399,950
- Feb 28, 2024
Last Listing Agent Jennifer Jinnette EXP Realty, LLC
2700 Owens Creek Rd Unit Lot 3, Mineral, VA 23117
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jennifer Jinnette EXP Realty, LLC
2640 Owens Creek Rd Unit Lot 4, Mineral, VA 23117
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jennifer Jinnette EXP Realty, LLC
0 Curley Ln Unit 2321692, Bumpass, VA 23024
Last Sold Summary
Last Listing Agent Crystal Hill Lloyd's Real Estate LLC
Est $465,279
2640 Owens Creek Rd, Mineral, VA 23117
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jennifer Jinnette Keller Williams Richmond West
Est $420,304
2700 Owens Creek Rd, Mineral, VA 23117
Last Sold Summary
0 Elnor Rd Unit VALA2004356, Bumpass, VA 23024
Last Sold Summary
Last Listing Agent Amy Cherry Taylor Porch & Stable Realty, LLC
Est $383,582
363 Hawkins Farm Rd, Bumpass, VA 23024
Last Sold Summary
Last Listing Agent Brian Lohrey Virginia Capital Realty, LLC
Est $370,435
319 Hawkins Farm Rd, Bumpass, VA 23024
Last Sold Summary
Lot 10 Hawkins Farm Rd, Bumpass, VA 23024
Last Sold Summary
Last Listing Agent Andy Nelson Iron Valley Real Estate Hampton
LOT 14 Wolftrap Ct, Bumpass, VA 23024
Last Sold Summary
Last Listing Agent Grayson Hoffman Lake Anna Island Realty
0 Dixie Belle Ln Unit 2319745, Hanover, VA 23192
Last Sold Summary
Last Listing Agent Catherine Meyers AppleSeed Realty
0 Wickham Unit VALA2004238, Bumpass, VA 23024
Last Sold Summary