$1,400,000
- Land
- 108 Acres
- $12,963 per Acre
0 N Carolina 98 Hwy E, Bunn, NC 27508
0 N Carolina 98 Hwy E, Bunn, NC 27508$1,400,000
0 N Carolina 98 Hwy E, Bunn, NC 27508
0 N Carolina 98 Hwy E, Bunn, NC 27508$398,000
0 N Carolina 98, Bunn, NC 27508
0 N Carolina 98, Bunn, NC 27508$1,600,000
686 N Carolina 98, Bunn, NC 27508
686 N Carolina 98, Bunn, NC 27508$169,999
218 Warren Ave, Bunn, NC 27508
Naara Lopez Mikasa Realty
$135,000
494 Bunn Elementary School Rd, Bunn, NC 27508
494 Bunn Elementary School Rd, Bunn, NC 27508