$1,389,789
- Land
- 264 Acres
- $5,264 per Acre
1454 271st Rd, Latham, KS 67072
1454 271st Rd, Latham, KS 67072$1,389,789
1454 271st Rd, Latham, KS 67072
1454 271st Rd, Latham, KS 67072$750,000
327th Rd, Cambridge, KS 67026
327th Rd, Cambridge, KS 67026$235,000
415 Lazette Ave, Cambridge, KS 67023
Jodi Lawrence Webber Land Company
$85,500
503 Elm St, Burden, KS 67019
Chuck McNally Crown III Realty LLC
$74,900
403 Elm St, Burden, KS 67019
Rick Hopper Berkshire Hathaway PenFed Realty
$585,000
6730 201st Rd, Burden, KS 67019
DEBBY EASTMAN Bricktown ICT Realty
$750,000
00000 327th Rd, Cambridge, KS 67023
00000 327th Rd, Cambridge, KS 67023