$769,000 Sold Oct 29, 2025
9099 Blue Jug Landing, Burke, VA 22015
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,091 Sq Ft
- Built 1984
Last Sold Summary
- $368/SF
- 27 Days On Market
Current Estimated Value $767,350
Last Listing Agent Kristin Borostyan EXP Realty, LLC
9099 Blue Jug Landing, Burke, VA 22015