$33,900
- Land
- 2.64 Acres
- $12,841 per Acre
Tract#12 Legacy Trace, Burkesville, KY 42717
Tract#12 Legacy Trace, Burkesville, KY 42717$33,900
Tract#12 Legacy Trace, Burkesville, KY 42717
Tract#12 Legacy Trace, Burkesville, KY 42717$32,000
Tract#25 River's Edge, Burkesville, KY 42717
Tract#25 River's Edge, Burkesville, KY 42717$82,000
0 State Park Rd Unit Tract, Burkesville, KY 42717
0 State Park Rd Unit Tract, Burkesville, KY 42717$56,000
Tract#28 River's Edge, Burkesville, KY 42717
Tract#28 River's Edge, Burkesville, KY 42717$52,000
Tract #1 River's Edge, Burkesville, KY 42717
Tract #1 River's Edge, Burkesville, KY 42717$145,000
202 Spencer St, Burkesville, KY 42717
Stephanie Wright GREATER OWENSBORO REALTY COMPA
$32,000
Tract#30 River's Edge, Burkesville, KY 42717
Tract#30 River's Edge, Burkesville, KY 42717$74,900
Tract#10 Legacy Trace, Burkesville, KY 42717
Tract#10 Legacy Trace, Burkesville, KY 42717$44,900
Lot 2 Judio Rd, Burkesville, KY 42717
Lot 2 Judio Rd, Burkesville, KY 42717$32,900
Tract#15 Legacy Trace, Burkesville, KY 42717
Tract#15 Legacy Trace, Burkesville, KY 42717$179,900
320 Keen St, Burkesville, KY 42717
320 Keen St, Burkesville, KY 42717$32,000
Tract#37 River's Edge, Burkesville, KY 42717
Tract#37 River's Edge, Burkesville, KY 42717$199,900
1270 Gray Gap Rd, Burkesville, KY 42717
Asher Sullivan Coldwell Banker Legacy Group
$599,000
322 Weekender Ln, Burkesville, KY 42717
Bob Sophiea eXp Realty, LLC
$220,000
0 Otter Creek Rd, Burkesville, KY 42717
0 Otter Creek Rd, Burkesville, KY 42717$53,900