$135,000
- Land
- 1.13 Acres
- $119,469 per Acre
115 Pueblo Dr, Caldwell, TX 77836
115 Pueblo Dr, Caldwell, TX 77836$135,000
115 Pueblo Dr, Caldwell, TX 77836
115 Pueblo Dr, Caldwell, TX 77836$255,450
8671 County Road 324, Caldwell, TX 77836
8671 County Road 324, Caldwell, TX 77836$2,854,896
TBD(+/-237.91 AC) Texas 36, Caldwell, TX 77836
TBD(+/-237.91 AC) Texas 36, Caldwell, TX 77836$800,000
415 Texas 36, Caldwell, TX 77836
415 Texas 36, Caldwell, TX 77836$90,000
597 Teal Lake Dr, Beaver Creek, TX 77836
597 Teal Lake Dr, Beaver Creek, TX 77836$299,900
827 N Gray St, Caldwell, TX 77836
Maureen Ramirez Polansky Realty
$293,997
12345, Somerville, TX 77879
12345, Somerville, TX 77879$99,000
TBD Cardinal Rd, Caldwell, TX 77836
TBD Cardinal Rd, Caldwell, TX 77836$949,900
7843 County Road 125, Caldwell, TX 77836
Laura Lea Smith Coldwell Banker Apex, REALTORS
$161,759
TBD Legacy Road - Over 5 Acres, Caldwell, TX 77836
TBD Legacy Road - Over 5 Acres, Caldwell, TX 77836$1,160,000
TBD County Road 132 (+ -74 Acres), Caldwell, TX 77836
TBD County Road 132 (+ -74 Acres), Caldwell, TX 77836$18,000
TBD Woodvine Ln, Somerville, TX 77879
TBD Woodvine Ln, Somerville, TX 77879$222,915
202 Paco Loop, Caldwell, TX 77836
$410,000
15136 County Road 424, Somerville, TX 77879
15136 County Road 424, Somerville, TX 77879$1,099,000
4791 State Highway 21 W (+ - 25 Acres), Caldwell, TX 77836
Melinda Scott Home & Ranch Real Estate
$1,645,000
5380 County Road 132 - 81 Acres, Caldwell, TX 77836
Melinda Scott Home & Ranch Real Estate
$1,415,000
TBD Fm 111 - 67 Acres, Caldwell, TX 77836