$249,000
- Land
- 4.27 Acres
- $58,314 per Acre
LOT 78 Peninsula Dr, Burnet, TX 78611
LOT 78 Peninsula Dr, Burnet, TX 78611$249,000
LOT 78 Peninsula Dr, Burnet, TX 78611
LOT 78 Peninsula Dr, Burnet, TX 78611$250,000
Tract 9 Burnet Oaks Dr, Burnet, TX 78611
Tract 9 Burnet Oaks Dr, Burnet, TX 78611$240,000
Lot 129 Cr 140, Burnet, TX 78611
Lot 129 Cr 140, Burnet, TX 78611$307,500
Tract 7 Burnet Oaks Estates, Burnet, TX 78611
Tract 7 Burnet Oaks Estates, Burnet, TX 78611$60,000
224 Sunday Dr, Burnet, TX 78611
224 Sunday Dr, Burnet, TX 78611$129,900
Lot Lone Oak Dr, Burnet, TX 78611
Lot Lone Oak Dr, Burnet, TX 78611$29,000
000 Forest Dr, Burnet, TX 78611
000 Forest Dr, Burnet, TX 78611$130,000
Lot 20 & 21 County Road 141, Burnet, TX 78611
Lot 20 & 21 County Road 141, Burnet, TX 78611$129,900
Lot 3 Lone Oak Dr, Burnet, TX 78611
Lot 3 Lone Oak Dr, Burnet, TX 78611$295,000
104 Ridge Rd, Burnet, TX 78611
Wanell Eshun
Exp Realty Llc
(737) 423-2585
$299,000
115 E Mountain View Dr, Burnet, TX 78611
Hope Piper
Turn Key Property Group
(737) 284-7993
$364,423 New Construction
105 Carmen Cove, Burnet, TX 78611
Kaitlin Mcwhorter
Compass RE Texas, LLC
(737) 214-1351
$344,423 New Construction
107 Carmen Cove, Burnet, TX 78611
Kaitlin Mcwhorter
Compass RE Texas, LLC
(512) 812-7712
$1,174,875 New Construction
265 Sunday Dr, Burnet, TX 78611
Brandy Wuensch
City View Realty
(844) 903-0944
$229,900
703 N Pierce St, Burnet, TX 78611
Chad Nelson Crossings Real Estate, LLC
$669,000
107 N Oak Vista Dr, Burnet, TX 78611
Chad Nelson Crossings Real Estate, LLC