$170,000
- Land
- 1.08 Acres
- $156,971 per Acre
4777 Sarah Dr, Caddo Mills, TX 75135
4777 Sarah Dr, Caddo Mills, TX 75135$170,000
4777 Sarah Dr, Caddo Mills, TX 75135
4777 Sarah Dr, Caddo Mills, TX 75135$119,000
1383 County Road 2162, Caddo Mills, TX 75135
1383 County Road 2162, Caddo Mills, TX 75135$255,000
5 ACRES Farm To Market 36, Caddo Mills, TX 75135
5 ACRES Farm To Market 36, Caddo Mills, TX 75135$281,490
501 Range Rd, Caddo Mills, TX 75135
$515,000
5029 County Road 2720, Caddo Mills, TX 75135
Amber Broadway Opendoor Brokerage, LLC
$275,000
2104 County Road 2134, Caddo Mills, TX 75135
Zana Imamovic OnDemand Realty
$499,999
4384 Paige Dr, Caddo Mills, TX 75135
Alexandra Stead Regal, REALTORS
$999,000
5615 Fm 6, Josephine, TX 75135
Salvador Cervantes Competitive Edge Realty LLC
$369,900
103 Lantern Rd, Caddo Mills, TX 75135
Michael Hoover Christie's Lone Star
$165,000
4839 Sarah Dr, Caddo Mills, TX 75135
4839 Sarah Dr, Caddo Mills, TX 75135$275,000
223 Fieldtrail Ln, Caddo Mills, TX 75135
Kevin Riney NE Texas Regional Realty
$119,000
1425 County Road 2160, Caddo Mills, TX 75135
1425 County Road 2160, Caddo Mills, TX 75135$237,990
612 Edge Hill Ln, Josephine, TX 75135
$303,990
Denton Plan at Riverfield, Josephine, TX 75135
$165,000
4738 Sasha Way, Caddo Mills, TX 75135
4738 Sasha Way, Caddo Mills, TX 75135$210,000
1995 Jana Way, Caddo Mills, TX 75135
1995 Jana Way, Caddo Mills, TX 75135$224,990
1113 Southfield Dr, Caddo Mills, TX 75135
Kim Reasor Jeanette Anderson Real Estate
$614,999
4683 Christie Ave, Caddo Mills, TX 75135