$310,000
49665 City Road 36, Cadiz, OH 43907
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,352 Sq Ft
- Built 1952
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $229/SF
- 256 Days On Market
Current Estimated Value $311,495
Last Listing Agent Courtney Van Hove RE/MAX Broadwater
49665 City Road 36, Cadiz, OH 43907