$167,000 Sold Dec 12, 2025
950 Farmersville Rd, Princeton, KY 42445
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,080 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- 11% Below List Price
- $155/SF
- 133 Days On Market
Last Listing Agent Lauren Hawkins Benchmark Realty
950 Farmersville Rd, Princeton, KY 42445