$65,000
- Land
- 4.06 Acres
- $16,010 per Acre
0 4 06 Ac Lot2 Cr 404 Unit 10071796, Fulton, MO 65251
0 4 06 Ac Lot2 Cr 404 Unit 10071796, Fulton, MO 65251$65,000
0 4 06 Ac Lot2 Cr 404 Unit 10071796, Fulton, MO 65251
0 4 06 Ac Lot2 Cr 404 Unit 10071796, Fulton, MO 65251$455,000
000 County Road 4055, Rhineland, MO 65069
000 County Road 4055, Rhineland, MO 65069$322,000
11316 County Road 1062, Martinsburg, MO 65264
Julie Worsham Milner Agency
$35,000
110 Wildfire Ct, Holts Summit, MO 65043
110 Wildfire Ct, Holts Summit, MO 65043$795,000
TBD + -53 Acres County Rd 362, New Bloomfield, MO 65063
TBD + -53 Acres County Rd 362, New Bloomfield, MO 65063$69,000
LOT 22 Fairway Dr, Fulton, MO 65251
LOT 22 Fairway Dr, Fulton, MO 65251$800,000
1324 State Highway Ww, Fulton, MO 65251
Freddy Spencer Iron Gate Real Estate
$269,900
204 Love St, Auxvasse, MO 65231
Christina Wyatt REMAX Boone Realty
$789,900
11047 Ridge Fork Dr, Holts Summit, MO 65043
Trinity Higgins Epic Real Estate Group
$69,000
LOT 20 Fairway Dr, Fulton, MO 65251
LOT 20 Fairway Dr, Fulton, MO 65251$168,000
0 County Road 197 - Tract 9 (16+ - Acres), Williamsburg, MO 63388
Bret Martin Meyer & Company Real Estate
$70,000
10950 Eagle Lake Ln, Summit Township, MO 65043
10950 Eagle Lake Ln, Summit Township, MO 65043$1,300,000
2131 State Road Y, New Bloomfield, MO 65063
Sharon Schlueter REMAX Jefferson City
$135,000
00008 Richland Heights Rd, Fulton, MO 65251
00008 Richland Heights Rd, Fulton, MO 65251$59,000
LOT 36 Sterling Ridge Dr, Summit Township, MO 65043
LOT 36 Sterling Ridge Dr, Summit Township, MO 65043$45,000