$329,690 Sold Jul 03, 2025
116 Spinnaker St, Elizabeth City, NC 27909
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,775 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- $186/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $335,667
Last Listing Agent Terri Stickle BHHS RW Towne Realty
116 Spinnaker St, Elizabeth City, NC 27909