$975,000
- Land
- 2.33 Acres
- $418,455 per Acre
0 Sunburst Rd Unit 359912, Evington, VA 24550
0 Sunburst Rd Unit 359912, Evington, VA 24550$975,000
0 Sunburst Rd Unit 359912, Evington, VA 24550
0 Sunburst Rd Unit 359912, Evington, VA 24550$129,900
1010 Lynch Mill Rd, Altavista, VA 24517
Jenny Ayers Karl Miller Realty LLC
$384,900
82 Lockridge Ln, Timberlake, VA 24502
Rosie Gantt Century 21 ALL-SERVICE
$48,900
0 Runaway Bay Rd, Lynch Station, VA 24571
0 Runaway Bay Rd, Lynch Station, VA 24571$259,900
42 Melissa Ln, Lynchburg, VA 24502
Scottie Booker Divine Fog Realty Company LLC
$259,950
100 Sprouse Ln, Lynchburg, VA 24502
Robert Robertson, III WAINWRIGHT & CO., REALTORS(r)
$329,900
95 Midgett Farm Rd, Concord, VA 24538
Jenny Ayers Karl Miller Realty LLC
$85,000
104 Claytor Dr, Brookneal, VA 24528
Damon Gettier Real Broker, LLC
$171,000
123 Elmwood Ln, Rustburg, VA 24588
Cheryl Daffner Realty ONE Group Leading Edge
$90,777
24-Lot Down Creek Rd, Brookneal, VA 24528
24-Lot Down Creek Rd, Brookneal, VA 24528$269,000
41 Ranwell Rd, Rustburg, VA 24588
Meg Smith MKB, REALTORS
Showing Results 241 - 251, Page 7 of 7