$229,000
- Land
- 5.64 Acres
- $40,603 per Acre
Lot 2 Mullins Point Wicked Oak Rd, Campton, KY 41301
Lot 2 Mullins Point Wicked Oak Rd, Campton, KY 41301$229,000
Lot 2 Mullins Point Wicked Oak Rd, Campton, KY 41301
Lot 2 Mullins Point Wicked Oak Rd, Campton, KY 41301$299,000 New Construction
3 Pine Forest Park Rd, Campton, KY 41301
Jodie Brandenburg Red River Gorge Real Estate
$79,000
13 Clay-Alexander Rd, Campton, KY 41301
13 Clay-Alexander Rd, Campton, KY 41301$69,000
4 Firefly Ln, Campton, KY 41301
4 Firefly Ln, Campton, KY 41301$74,900
14 Clay-Alexander Rd, Campton, KY 41301
14 Clay-Alexander Rd, Campton, KY 41301$69,000
1 Clay-Alexander Rd, Campton, KY 41301
1 Clay-Alexander Rd, Campton, KY 41301$74,900
15 Clay-Alexander Rd, Campton, KY 41301
15 Clay-Alexander Rd, Campton, KY 41301$75,000
9 Firefly Ln, Campton, KY 41301
9 Firefly Ln, Campton, KY 41301$78,000
10 Clay-Alexander Rd, Campton, KY 41301
10 Clay-Alexander Rd, Campton, KY 41301$60,000
3 Firefly Ln, Campton, KY 41301
3 Firefly Ln, Campton, KY 41301$69,000
7 Firefly Ln, Campton, KY 41301
7 Firefly Ln, Campton, KY 41301$64,000
6 Firefly Ln, Campton, KY 41301
6 Firefly Ln, Campton, KY 41301$75,000
2 Firefly Ln, Campton, KY 41301
2 Firefly Ln, Campton, KY 41301$48,000
16 Clay-Alexander Rd, Campton, KY 41301
16 Clay-Alexander Rd, Campton, KY 41301$338,000
67 Pine Mountain Rd, Campton, KY 41301
Carolyn Hager RE/MAX Elite Realty
$1,399,000
431 Harold Luke Rd, Campton, KY 41301
Ryan Nolan Whitetail Properties Real Estate
$1,300,000
296 Manor House Rd, Campton, KY 41301