$610,000
1348 E 91st St, Brooklyn, NY 11236
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,438 Sq Ft
- Built 1925
Last Sold Summary
- 34% Above List Price
- $424/SF
- 53 Days On Market
Current Estimated Value $634,287
Last Listing Agent Pietro Tocco VYLLA Home
1348 E 91st St, Brooklyn, NY 11236