$120,000
- Land
- 1.12 Acres
- $107,143 per Acre
0 School Bound Rd Unit LOT 2, Cane Beds, AZ 86022
0 School Bound Rd Unit LOT 2, Cane Beds, AZ 86022$120,000
0 School Bound Rd Unit LOT 2, Cane Beds, AZ 86022
0 School Bound Rd Unit LOT 2, Cane Beds, AZ 86022$140,000
0 School Bound Rd Unit 1501076, Cane Beds, AZ 86022
0 School Bound Rd Unit 1501076, Cane Beds, AZ 86022$199,000
2514 2500, Cane Beds, AZ 86021
2514 2500, Cane Beds, AZ 86021$120,000
3 School Bound Rd - Parcel Number: 404-24-198-c, Cane Beds, AZ 86022
3 School Bound Rd - Parcel Number: 404-24-198-c, Cane Beds, AZ 86022$349,900
2585 Vermillion Rd, Cane Beds, AZ 86022
Ronald Thomas