$330,000 Sold Dec 09, 2025
8 W Haywood Dr, Canton, NC 28716
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,243 Sq Ft
- Built 1956
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $265/SF
- 8 Days On Market
Current Estimated Value $319,556
Last Listing Agent Bri Essick Patton Allen Real Estate LLC