$200,000
- Land
- 3.01 Acres
- $66,445 per Acre
0 Porter Rd, Ellington, CT 06029
0 Porter Rd, Ellington, CT 06029$200,000
0 Porter Rd, Ellington, CT 06029
0 Porter Rd, Ellington, CT 06029$859,000
215 Barry St, Feeding Hills, MA 01030
Rheal Duquette Executive Real Estate, Inc.
$197,000
0 Woodland Rd, Coventry, CT 06238
0 Woodland Rd, Coventry, CT 06238$420,000
449 Tributary Ln, Windsor, CT 06095
Kelly Chicoine Simply Sold Real Estate
$304,900
18 Lake Blvd, East Hampton, CT 06424
Gene Pica RE/MAX Alliance
$425,000
1347 Hall Blvd, Bloomfield, CT 06002
Carol Presutti Berkshire Hathaway NE Prop.
$480,000
16 Briarwood Dr, Simsbury, CT 06070
Kojo Dankyi-Ampadu Kwadwo Dankyi-Ampadu, Broker
$437,000
691 West St, Southington, CT 06489
Dena Canney Tier 1 Real Estate
$499,900
19 Sky Ridge Dr, Somers, CT 06071
Victoria Clark CT Comm. Realty & Select Homes
$330,000
31 Burr Ave, Middletown, CT 06457
Heather Kilbourn Cavanaugh & Company LLC
$159,999
274 Cedarwood Ln, Newington, CT 06111
274 Cedarwood Ln, Newington, CT 06111$284,925
5 David Dr Unit 5, East Windsor, CT 06088
Maria Pirulli Five Stars Realty
$299,000
58 Brookfield Rd, Bolton, CT 06043
Heather Besmond Agnelli Real Estate
$439,000
109 Rambler St, Bristol, CT 06010
Karlyn Cyr Berkshire Hathaway NE Prop.
$595,000
1340 Manchester Rd, Glastonbury, CT 06033
Sid Elahmad Crystal Realty, LLC
$179,900
35 Woodsedge Dr Unit 3C, Newington, CT 06111
John Oliveri Property Works New England
$137,555
105 Neff Hill Rd, Tolland, CT 06084
105 Neff Hill Rd, Tolland, CT 06084$199,000
13 Carriage Crossing Ln Unit 13, Middletown, CT 06457