$150,000
- Land
- 1.1 Acres
- $136,364 per Acre
1147 Crain Cir Unit D-6, Carson City, NV 89703
1147 Crain Cir Unit D-6, Carson City, NV 89703$150,000
1147 Crain Cir Unit D-6, Carson City, NV 89703
1147 Crain Cir Unit D-6, Carson City, NV 89703$270,000
2268 Mouton Dr, Carson City, NV 89706
2268 Mouton Dr, Carson City, NV 89706$485,000
Plan 1 at Little Lane, Carson City, NV 89701
$293,000
26 Condor Cir, Carson City, NV 89701
Daniel Johnson Coldwell Banker Select RE M
Price To Be Determined
The Rose Plan at Timberline Crossing - Floral Grove, Carson City, NV 89701
$985,000
2296 Oak Ridge Dr, Carson City, NV 89703
Jason Lococo Dickson Realty - Gardnerville
$259,900
1407 E Long St, Carson City, NV 89706
Nick Philips RE/MAX Realty Affiliates
$220,000
3400 Woodside Dr Unit 23, Carson City, NV 89701
Yunior Luna Reno Tahoe Home Group
$688,000
0 Us Hwy 50 E - Apn#00837149, Carson City, NV 89701
0 Us Hwy 50 E - Apn#00837149, Carson City, NV 89701
Price To Be Determined
The Sunflower Plan at Timberline Crossing - Floral Grove, Carson City, NV 89701
$8,990,000
195 Cartwright Ct, Carson City, NV 89705
Jean Merkelbach Engel & Volkers Lake Tahoe
$829,000
3496 Harvard Dr, Carson City, NV 89703
Trisha Jones Chase International Carson Cit
$399,000
180 Silver Peak Loop Unit 3, Carson City, NV 89701
Matthew Carter Ink Realty
$354,000
39 Granite Way, Carson City, NV 89706
Shaun Guardanapo The Agency Reno
$604,777
542 Bayonne Ave, Carson City, NV 89701
Heidi McFadden Dickson Realty - Carson City
$345,000
0000 W Roland St, Carson City, NV 89703